Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 00:59

Головна » 2016 » Листопад » 25 » «Без казки немає дитинства»
«Без казки немає дитинства»

25 листопада 2016 року у Петриківській районній бібліотеці для дітей для учнів 1-Б  та 1-А класів Петриківської СЗОШ (кл.керівники Клешня С.О. та Стежка Т.І) було проведено захід «Без казки немає дитинства» .  Дітям продемонстрували мультимедійну презентацію «У гості казка завітала» .. Діти охоче переглянули ілюстрації до казок та відгадували до якої казки вони відносяться. Маленьким глядачам  показали лялькову виставу  «Рукавичка».Першокласники із задоволенням зустріли наших лялькових друзів, яких озвучили працівники районних бібліотек Насонова О.А., Пікуш С.П., Потапенко Ю.В.   Шумейко Н.С. щиро подякувала дітям за участь у святі казки та розповіла про широкий світ можливостей у бібліотеці - книги, журнали, ігри, лялькові вистави та запрошувала присутніх і надалі бути частими гостями у нашій книгозбірні. Діти мали змогу познайомитися з казочками, які полюбляють читати з маленьких років, з книгами для молодшого та середнього шкільного віку та з книгами, що читали батьки.  Під час цієї зустрічі виявилось, що як і більшість їх ровесників, першокласники люблять і читають казки. Діти подякували бібліотекарям за цікаву зустріч і подарували сувеніри та прапірці для оздоблення інтер'єру.

Переглядів: 489 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »