Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 15:07

Головна » 2016 » Травень » 6 » Бібліотека єднає покоління
Бібліотека єднає покоління

Роки… Вони швидкоплинні… Не підвладні часу…Йдуть так стрімко, нікого не запитуючи, ні на що не зважаючи. І скільки всього було  за ті пережиті роки! Ось і 71 роковина Перемоги…

Сімдесят один  рік  тому закінчилася Друга Світова війна, але пам'ять про подвиг воїнів, які полягли на фронтах заради довгоочікуваної перемоги, живе в серцях людей.  Адже війна – це горе, яке не обійшло жодної родини, забравши на фронт найрідніших людей.Саме тематика воєнного лихоліття , перемоги звучала  у поетичних рядках , спогадах присутніх членів клубу за інтересами «Від усієї душі», чергове засідання якого відбулося 5 травня 2016 року за назвою «Слід війни в моїй родині» . За традицією головними героями зустрічі були односельці- цього разу - Орел Ніна Іванівна та Батюк Любов Василівна, раннє дитинство яких прийшлося на воєнні роки. Життєвим зорепадом пролетіли роки, сивина лягла у коси, а життя продовжується в онуках та правнуках…Цим жінкам були присвячені фільми з миттєвостей їх цікавого, але непростого життя,  розкрили їх  життєві історії.

Зустріч пройшла душевно, з приємними сюрпризами – музичним вітанням від вихованців дитячого садочка «Сонечко», сценки у виконанні учнів Петриківської НСОШ, учнів Петриківської дитячої музичної школи.

Не обійшлось і без поздоровлень іменинників весняної пори, які отримали іменні медалі від бібліотекарів . Кожен учасник отримав листівочку – серце на честь Дня Перемоги та Дня пам`яті і примирення.

В ці травневі дні в читальній залі Петриківської районної бібліотеки експонується виставка-вернісаж «Йде травень крізь хвилини, дні і роки», яка представляє літературу на військову тематику.

Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова

війна. Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об'єднані Нації.

Пам'ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить

нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не

повториться.

Переглядів: 493 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0