Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 23:00

Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Бібліотека – острів творчості й талантів
Бібліотека – острів творчості й талантів

Шану вашій праці, шану вашій долі

Віддаємо в день цей, шановні бібліотекарі!.

Зичимо миру, щастя, радості й добра.

Хай роки спливають, а очі не старіють,

Онуки ростуть, а чоло не сивіє

Хай серце не знає печалі й розлуки

Шанують вас читачі, діти й онуки.

Хай роки минають, як хмари осінні,

Лишаючи в серці і в пам»яті слід

Хай ваша професія буде вічна й нетлінна,

Хай славиться завжди ваш бібліотечний рід

Святковий день працівники  Петриківської районної бібліотеки для дітей розпочали під гаслом «Прийди до бібліотеки і знайди свою територію!». 30 вересня було проведено День відкритих дверей «Бібліотека – твоя територія». Для читачів проведено літературне свято «Бібліотека – острів творчості й талантів», літературний лабіринт «Подорож у Читай – місто», діяла лабораторія книжкового смаку «Книжковий дощ новинок». Для наймолодших читачів, учнів 1 класу (кл. керівник Берелєт Т.Ю.) бібліотекарі відкрили територію книги, казки і лялькового театру. З розповіді бібліотекаря Юлії Потапенко  діти дізнались про історію виникнення бібліотек та появу перших книг, ознайомилися також з основними правилами поводження у бібліотеці, про культуру читання книг. Приємним сюрпризом став показ лялькової вистави «Звірята лікують книгу». Працівники бібліотеки Шумейко Наталія, Потапенко Юлія та Бутко Ольга дарували приємні моменти читачам впродовж дня, однак двері  книгозбірні відкриті не тільки у Всеукраїнський день бібліотек. Тут раді вітати користувачів щодня, адже бібліотека – це місце, де кожен може знайти свою територію мудрості, творчості і дозвілля.

Переглядів: 539 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »