Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:55

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Будемо тримати професійну марку!
Будемо тримати професійну марку!

2 лютого в  РКЗК «Петриківська ЦБС» пройшов щорічний семінар-нарада "Аналіз діяльності бібліотек у 2016 році. Пріоритетні напрямки бібліотек в 2017 році", який закладає основи всієї  діяльності бібліотечних закладів району на цілий рік. В читальному залі районної бібліотеки  панувала ділова, конструктивна і водночас, напружена атмосфера.

Підсумки роботи бібліотек району за 2016 рік, звітності   підвела директор ЦБС Насонова О.А., а також ознайомила працівників з визначними і пам'ятними датами у  2017 року, розглянула основні вимоги до дотримування вимог чинного законодавства та інструкцій. Директор ЦБС зупинилась на викликах сьогодення - майбутньої децентралізації у сфері культури і бібліотечної справи, яка є найактуальнішою сьогодні у вирішенні проблеми інформаційного обслуговування сільських громад. Головним меседжем  виступу її стали слова: "Сподіваюсь, що майбутні реформи пройдуть з дотриманням культурних прав громадян і будуть на користь громадах».

Заступник директора по роботі з дітьми Шумейко Н.С розглянула питання участі бібліотек району у регіональних акціях, конкурсах та соціологічних дослідженнях у 2017 році, зробила аналіз діяльності за минулий рік та визначила  основні завдання на цей рік. Обговорила питання  цьогорічної організації та проведення Тижня дитячого та юнацького читання та участь у всеукраїнському конкурсі "Книгоманія-2017" , районних конкурсах «Світанкові роси», «Мандруємо рідним краєм»,   у «Гуморині- 2017».Представила колегам зразки друкованої продукції краєзнавчого характеру, до Року Японії в Україні, до Року революції в Україні 1917- 1921 рр.

Під час подальшої роботи семінару бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Завалипіч О.В. підняла організаційні питання з обліку книг та періодичних видань, проведення планових переобліків фондів , формування фондів в бібліотеках району .

В ході цього зібрання бібліотекарям запропонували переглянути фільм «Готель 22» в рамках діяльності кіноклубу правової освіти Докудейс «Пектораль» при Петриківській районній бібліотеці( керівник Завалипіч О.В.)

Семінар-нарада  був, як завжди, насичений інформацією, подіями та зарядив на активну роботу і якісні зміни всіх бібліотекарів району, спонукав високо тримати професійну марку.

Переглядів: 466 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »