Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 28.04.2024, 02:46

Головна » 2015 » Липень » 6 » ЧАРІВНА МЕЛОДІЯ ЛІТА
ЧАРІВНА МЕЛОДІЯ ЛІТА

Мелодія літа над парками лине,
То голосно ллється, то раптом затихне.
Її теплим вітром повсюди розносить,
Душа цю мелодію слухати просит
ь.

Літо – найтепліша пора року. Довгі сонячні дні змінюють короткі теплі ночі. Погода надворі найчастіше ясна, над головою розкидається безкрає синє небо. Дерева стоять пишно вбрані в яскраві зелені шати. Попід ними повсюди густо росте травиця, усіяна барвистими вогниками літніх квітів – маків, дзвоників, конюшини, пижма, ромашки, календули… А над ними порхають метелики та гудять всякі мушки.
      В літа чудовий дзвінкий голос – то співають високо в небі або сховані у вітах дерев птахи – маестро-соловейко, вранішній жайворонок, веселий говіркий горобець. А ближче до вечора музика літа змінюється – то вступає хор цвіркунів, що не замовкає аж до самого ранку.
І навіть дощ влітку теплий і лагідний. Під шатром низьких хмар повітря стає гарячим. Прохолодні краплі дощу змивають пил з доріг та листя, завдяки чому після воно заграє ще більш яскравим смарагдовим сяйвом.
      Літо – яскраве, різнобарвне… Червень не схожий на серпень, та й липень має чим порадувати око.7 липня православні християни відзначають День Івана Купала.Свято припадає на найкоротшу ніч протягом року!Багато чого дивного відбувається цієї ночі- за повір'ям дерева можуть розмовляти один з одним і навіть ходити! Високе чисте небо, тепла прозора вода річок, стиглі фрукти, насичені кольори навкруги… Немає на світі людини, яка б не любила літа!

Переглядів: 856 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2015  »