Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 14:41

Головна » 2018 » Травень » 29 » Через казку до реальності: роль бібліотеки у розвитку дитини
Через казку до реальності: роль бібліотеки у розвитку дитини

Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що

роздмухує вогник дитячої думки і мови

В. О. Сухомлинський

У казці, як уві сні, немає меж для уяви. Людська свідомість цілком вільна, тут по-особливому передається внутрішнє життя дитини.. Дуже цікава теорія про улюблену казку дитинства, за сюжетом якої людина мимоволі будує сценарій свого життя.

Саме про роль казки в житті дитини ,терапевтичні властивості казки 25 травня 2018 року говорили на Всеукраїнському семінарі НБУ для дітей, МКЗК «ЦБС для дітей» м. Дніпра, в м. Дніпро «Через казку до реальності: роль бібліотеки у розвитку дитини».

Обміну думками, досвідом роботи та визначенню шляхів співпраці між видавництвами, письменниками, бібліотеками та закладами освіти було надано велику увагу. Для присутніх звучали змістовні теоретичні консультації, практичні поради, приклади вдалого досвіду роботи в цьому напрямку.

Висновком з почутого та отриманого матеріалу є те, що бібліотерапія є одним з перспективних напрямків, що спирається на особливу природу психотерапевтичної (художньої, педагогічної) комунікації, механізми художньої творчості і сприйняття і допомагає читачам зробити своє життя більш цікавим і щасливим, протистояти хворобам і негараздам, підвищите позитивне ставлення до самого себе. Саме казка завжди допоможе дорослим знайти порозуміння з дітьми, навчити їх орієнтуватися у складних життєвих ситуаціях, виховати достойними і гідними патріотами своєї Батьківщини

Переглядів: 387 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »