Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 18:16

Головна » 2016 » Листопад » 22 » Чергове засідання«Dokudays UA Світлячок».
Чергове засідання«Dokudays UA Світлячок».

У листопаді відбулася чергова зустріч в кіноклубі В Петриківську районну бібліотеку для дітей завітали учні 8-А класу (класний керівник Дорошова Т.Г.).  Модератор кіноклубу Бутко Ольга Василівна та бібліотекар Потапенко Юлія Вікторівна запропонували для перегляду  фільм  чеського режисера Алєксандра Ґореліка «ВИХОВАННЯ УЛЯНИ». Фільм не зважаючи на ніби-то простий сюжет, фільм доволі складний для сприйняття. Але учні уважно дивилися і потім енергійно обговорювали побачене. Однією з обговорюваних проблем була проблема соціального сиріцтва, коли дитина в суспільстві залишається наодинці  з собою.

Головний герой фільму дівчина Уляна, яка виховується у притулку для сиріт. Але Уляна — не сирота. У неї є родичі — мама, бабуся. Чи займаються вони її вихованням, чи цікавляться її життям, чи піклуються про неї?  Чи можуть суспільні організації  (світські, церковні, іноземні) дати дітям кращу освіту або виховання, ніж традиційна школа? Ці дорослі питання стали ключовими в нашій дискусії.

Також учасникам перегляду було запропоновано знайти в Конвенції ті статі, про які йшла мова на засіданні і визначити, яких прав не вистачає в цьому документі, але ми обговорювали їх. Чому так буває?

В подальшому обговоренні учасники були розділені на дві групи.  Діти спробували  спрогнозувати, як може скластися життя Уляни, що чекає її в майбутньому. Думки дітей дещо розділилися, але суттєво не різнилися. Як на мене показ цього фільму став ще одним етапом у вихованні сьогоднішніх школярів, як майбутніх батьків.

Визначальною думкою засідання стала теза, що   дитина — найбільший скарб у житті. У вихованні головне не тільки зрозуміти її, а й пізнати, ставитися до неї з повагою.

Переглядів: 383 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »