Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 08:21

Головна » 2018 » Лютий » 14 » Даруйте книги з радістю
Даруйте книги з радістю

У День святого Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day). Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам і благодійним організаціям.
За три роки свого існування ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників. Просуванню свята сприяла підтримка відомих авторів, блогерів та дитячих письменників. З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Не залишилась без подарунків і наша бібліотека для дітей ! Митейко Тетяна Тимофіївна залишила нашій книгозбірні в дарунок 9 чудових , сучасних книг!

Тож, дорогі наші друзі! Якщо у вас є бажання і можливість подарувати бібліотеці книги, приєднуйтеся до акції "Даруйте книги з радістю!", присвяченої Міжнародному дню дарування книги. Даруючи власні книги бібліотекам - відчуйте радість меценатства і вдячність користувачів і бібліотекарів!

Переглядів: 408 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »