Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 28.04.2024, 11:24

Головна » 2014 » Квітень » 6 » День поезії в дитячій бібліотеці
День поезії в дитячій бібліотеці

З нагоди Всесвітнього дня поезії в читальному залі Петриківської  районної бібліотеки для дітей функціонує книжкова  виставка «Поезія завжди молода»

„Поезія-це   завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі”

Л.Костенко

Всесвітній день поезії  проголошений делегатами 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році. Вперше цей день був відзначений 21 березня 2000 року в Парижі. Метою встановлення дати Генеральною конференцією ЮНЕСКО було привернути увагу суспільства до поетичної спадщини та необхідності звернення до неї у виховній та просвітницькій діяльності. Генеральний директор  ЮНЕСКО Коїтіро Мацуура, звертаючись до міжнародної громадськості з нагоди Всесвітнього дня поезії, зазначив : „Поезія допомагає нам жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами. Заохочення поетичної творчості, її поширення та перекладу – це ще один із чинників сприяння культурному різноманіттю, життєво важливе джерело натхнення, відроджуване живою єдністю поета в багатогранних проявах його творчості”.     Цей день відзначають щорічно. Нові видання, виставки, поетичні конкурси, виступи поетів повертають нас у світ слова, що пробуджує в душі найкращі почуття.

На книжковій виставці шанувальники поетичного слова знайдуть збірки відомих українських поетів, познайомляться з творчим доробком молодих авторів Петриківщини    Тож запрошуємо всіх бажаючих переглянути наші виставки і поринути у чарівний  світ Поезії.

Переглядів: 929 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »