Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 18:05

Головна » 2016 » Квітень » 4 » День сміху «Квітневі усмішки»
День сміху «Квітневі усмішки»

Здавна усі знають, що усмішка — це «зарядка для обличчя», фейс-білдінг, якщо хочете по-сучасному. Яке ще заняття змусить усі м’язи обличчя збадьоритися, зарум’янить щоки не гірше фірмових рум’ян, даруючи крім всього здоров’я?

Кажуть одна хвилина щирого сміху рівноцінна 15-хвилинній їзді на велосипеді, а 10-15 хвилин сміху спалює стільки ж калорій, скільки міститься у плитці шоколаду, сприяє виробленню гормонів щастя та продовжує життя. Отож хочеться вірити, що сьогоднішнє свято підняло настрій усім, хто прийшов у Петриківську районну бібліотеку та Петриківську районну бібліотеку для дітей на районну  Гуморину  2016  1 квітня 2016 року.Участь у якій взяли бібліотекрі та читачі районних бібліотек , а також Петриківської, Іванівської, Гречанівської, Улянівської, Чаплинської, Лобойківської,Шульгівської сільських та селищних книгозбірень.Свято гумору вдалося на славу!!!

Звучали гуморески П.Глазового,Б.Шрубенка, молодіжний гумор, театральні жарти- мініатюри .Ведучі бібліотекарі районної дитячої бібліотеки Потапенко Юлія та Бутко Ольга вміло поєднували виступи учасників свята з повідомленнями про історію свята , з віршами та побажаннями гарного настрою.

Всі учасники отримали подяки та солодкі цукерки-побажання із «Мішечка гарного настрою».

До Дня сміху читачі ознайомилися з  виставкою- каруселлю «З ким сміється Петриківка».

Переглядів: 1011 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »