Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 07:59

Головна » 2018 » Лютий » 13 » День Свято Валентина святкує гурток "Бджілка"
День Свято Валентина святкує гурток "Бджілка"

14 лютого весь світ святкує День Свято Валентина. З нагоди цього романтичного свята в нашій бібліотеці для дітей вирувала гарна атмосфера, оскільки вона була прикрашена різноманітними символами кохання: сердечками, янголами, квітами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій усім читачам нашої книгозбірні.
А особливо піднесений настрій був у дітей, які є членами клубу «Бджілка».
Спілкуючись з дітьми, з'ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят дітей. Бібліотекарі Бутко О.В. та Потапенко Ю.В. провели бесіду
«Серце, що кохає» та познайомили їх з історією виникнення свята та традиціями його святкування в різних країнах світу.
Також було запропоновано своїми руками виготовити подарунки для друзів, батьків, вчителів.
Діти залюбки приступили до роботи. З радістю та наполегливістю майстрували свої валентинки – вирізали із кольорового паперу сердечка, оздоблювали різноманітними прикрасами і в результаті отримали чудові вироби, які зробили своїми руками. Спільними зусиллями діти створили більше 20-ти яскравих та оригінальних листівочок, які знайдуть свого адресата в День всіх Закоханих.
На уроки учасники клубу пішли в піднесеному настрої , отримавши валентинку за участь у заході.
Також до Дня Святого Валентина читачам нашої книгозбірні представлена книжкова виставка «Серце, що кохає», завдяки якій вони можуть ознайомитися зі всесвітньовідомими творами, поезією та піснями про найпрекрасніше почуття у цьому світі - Любов.

Переглядів: 369 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »