Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 23.02.2018, 07:18

Петриківська районна бібліотека для дітей

1. Відмінно
2. Погано
3. Добре
4. Жахливо
5. Непогано

Головна » 2018 » Лютий » 14 » День відкритих сердець по-бібліотечному
День відкритих сердець по-бібліотечному

14 лютого в КЗК «Петриківська ЦБС» до Дня святого Валентина відбулась розважальна програма «Все про кохання, все про любов». Бібліотекарям до вподоби це світле та добре свято - свято любові. Гостями бібліотеки були учні 9-Б класу Петриківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з класним керівником Плохою Л.О. Ведучими програми були бібліотекарі Бутко О.В. та Потапенко Ю.В. ,які здійснили екскурс в історію виникнення цього свята, розповіли про традиції святкування дня святого Валентина. Бібліотекар Пікуш С.П. спонукала дітей до активності, зацікавлювала всіх присутніх приємними сюрпризами.

Діти із захопленням взяли участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах. Було дуже приємно, що учасники заходу проявили при цьому винахідливість, артистизм та гумор. Юна аудиторія була не тільки веселою та небайдужою, а ще й інтелектуально обізнаною та з задоволення брала участь у діалозі про кохання. Цей захід засвідчує любов і повагу до однокласників та теплі, дружні відносини в класі. Під час проведення заходу використали відеоматеріал-привітання зі святом. Минуть роки, пролетять століття, а кохання вічне й завжди хвилюватиме, мучитиме й вимагатиме свого осмислення.

От таким був День Святого Валентина по - бібліотечному!

Переглядів: 14 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »