Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 14:15

Головна » 2016 » Листопад » 11 » ДІЄВА БІБЛІОТЕКА – УСПІШНА ГРОМАДА!
ДІЄВА БІБЛІОТЕКА – УСПІШНА ГРОМАДА!

У 2017 році Петриківська районна бібліотека для дітей планує звернути увагу на такі пріоритетні напрями діяльності бібліотек, як:

•          · роль публічних бібліотеки в соціально-культурному житті місцевої громади;

•          · надання вільного доступу до інформаціі для дитячого населення;

•          · організація бібліотечних акцій,конкурсів;

•          · соціальне партнерство бібліотеки у формуванні бібліотечних послуг для дітей з обмеженими фізичними можливостями;

•          · розширення простору обслуговування бібліотеки віртуальними засобами;

•          · бібліотека як ресурсний центр з екологічного виховання підростаючого покоління;

•          · бібліотека – центр міжкультурних комунікацій.

Бачення – картина бажаного майбутнього. Бачення  бібліотекарями  змін та прогресу допоможе окреслити  майбутній розвиток і користь бібліотек, яку вони можуть принести не лише своїм читачам, а й усій громаді.

Імідж бібліотеки, образно кажучи, «її обличчя» відбивається в дзеркалі громадської думки і професійного бібліотечного середовища. Образ, створений бібліотекою, з одного боку — сприяє просуванню інформаційних ресурсів і послуг, з іншого – стимулює її подальший розвиток. Про покращення іміджу закладу постійно дбають  працівники РКЗК «Петриківська ЦБС» і мають ключ до успіху:  працюють не з книгою, працюють  з читачем. Наші бібліотеки – це не просто сховище книг – це сучасний інформаційний, культурний, освітній, навчальний центр, осередок спілкування та реалізації власних творчих амбіцій.

У вестибюлі бібліотеки експонується виставка «Бібліотека майбутнього»- яскравий приклад розвитку та руху вперед.

Переглядів: 500 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »