Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 12:27

Головна » 2019 » Серпень » 22 » Дитячій бібліотеці - 65!!!
Дитячій бібліотеці - 65!!!

Як швидко плине час ! Ніби недавно в дитячій книгозбірні святкували шістдесятиріччя, а промайнуло вже 5 років, і бібліотека знову ювілярка ­ їй 65 ! За цей час вона стала ще кращою, сучаснішою . Понад шість десятків років самовідданого служіння книзі переконливо доводять, що бібліотека неухильно стверджує статус книги не лише як джерела інформації, а й як духовної скарбниці людства. У бібліотеці затишно і комфортно.

Працівники проводять значну і якісну роботу з юними користувачами, завжди беруть участь у Всеукраїнських, обласних конкурсах і мають часто нагороди, тут давно і плідно працює ляльковий театр «Буратіно», клуб за інтересами «Бджілка», кіноклуб з правового виховання «Докудейс», Інтернет –центр з безкоштовним користуванням,які користуються повагою та авторитетом серед жителів громади як юних, так і дорослих.

Отож і вирішили відсвяткувати ювілей у колі друзів, читачів, колег, однодумців. Вони подякували колективу бібліотеки за плідну працю та вагомий внесок у виховання дітей книгою, вручили Подяки та подарунки.

Дитячий бібліотекар – не професія, а стан душі, кажуть працівники нашої дитячої книгозбірні в якій працюють Шумейко Наталія, Потапенко Юлія та Бутко Ольга . Наша мета – допомогти дітям стати успішними, впевненими, освіченими. За це бібліотекарів – хранителів людської мудрості – і поважають люди…

На дітей завжди чекають, запропонують цікаву книжечку,запросять на цікавий захід, дадуть змогу пограти в настольні ігри, та й просто поговорять.

Переглядів: 303 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2019  »