Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 02:42

Головна » 2016 » Лютий » 12 » Диво -валентинки
Диво -валентинки

Є багато різних свят у нашому житті, та все ж найприроднішим святом було, є і буде найзворушливіше почуття людини, яке зветься Коханням. 14 лютого – День святого Валентина! Це свято юних і закоханих, день валентинок і цукерок, день побачень і освідчень, день спогадів і надій… В цей день часто стаються різноманітні дива, але зараз мова піде не про це Святий Валентин, день якого у всьому світі відзначають 14 лютого, - пожертвував собою в ім'я Кохання. Він таємно вінчав воїнів Клавдія ІІ з їхніми коханими, всупереч забороні римського імператора, за що і був страчений. То ж працівники Петриківської районної бібліотеки для дітей зібрали для своїх користувачів самі неймовірні історії кохання, від класики до сучасності, що допомагають вижити, стати знаменитим, надихають на подвиг і творчість... Також, в читальному залі експонується розгорнута книжкова виставка для широкого кола читачів "Все починається з любові»

За неписаними правилами, валентинку, як подарунок коханому на День Валентина, потрібно виготовити своїми руками, а подарувати так, щоб об'єкт любові не знав від кого, але зміг здогадатися. Існує безліч способів виготовлення валентинок. Тому сьогодні , 12 лютого, напередодні свята, у бібліотеці було дуже гамірно, для учнів 4 класу (кл керівник Стежка Т.І.)  було проведено чергове засідання гуртка «Бджілка», під час якого було проведено  майстер-клас по виготовленню валентинок.

Діти проявили неабияку майстерність та фантазію. У свої роботи вони вклали частинку своєї чистої душі, всю свою любов та щирість.

Переглядів: 714 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »