Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 02:01

І торбину, повну сміху,
І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни.

Сьогодні 19 грудня першокласники разом Петриківської середньої школи I- III ступенів з класним керівником Данільченко Я.Г. побували на народознавчому святі «Ти до нас завітай, наш Святий Миколай», яке влаштували хлопчикам і дівчаткам працівники Петриківської районної бібліотеки для дітей. Дітлахи почули чудову зворушливу легенду про Чудотворця, ділилися враженнями від подарунків, отриманих сьогодні вранці від Святого Миколая (усі дітки їх знайшли в себе в ліжечку під подушкою !)Бібліотекарі Бутко О.В. та Потапенко Ю.В. спонукали дітей до діалогу, на що вони відповідали щиро і невимушено . В бібліотеці малюки відгадували загадки, отримали розмальовки та цукерки з традиційного чобітка. Атмосфера в читальній залі бібліотеки була істинно сімейною, святковою і позитивною. Зала святково оформлена: сніжинками, гірляндами, ангелами, книжковою ілюстративною виставкою «До нас завітав Святий Миколай». Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями.

Переглядів: 627 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »