Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 12.12.2017, 09:09

Петриківська районна бібліотека для дітей

1. Відмінно
2. Погано
3. Непогано
4. Жахливо
5. Добре

Головна » 2017 » Серпень » 7 » Добрі свята приходять у дім
Добрі свята приходять у дім

Працівники Петриківської районної бібліотеки для дітей вирішили урізноманітнити літо в бібліотеці, щоб воно читачам запам'яталося, тож у вестибюлі чекає яскрава виставка-інсталяція «Добрі свята приходять у дім».

Видання про народні звичаї та традиції, представлені на виставці ,допоможуть читачам і гостям бібліотеки дізнатися про різні назви свят серпня місяця , їх історію, особливості та народні прикмети.

Але не тільки з книг та журналів читачі могли дізнатись багато цікавого, а і за допомогою вільного доступу до Інтернет. Відвідавши Інтернет-центр або використовуючи власні планшети та ноутбуки (адже в бібліотеці вільна зона Wi-Fi) читачі зможуть ознайомитись з відеоматеріалами про особливості святкування в різних регіонах України, відвідати віртуальні майстер-класи з соломоплетіння, гончарства, вишивки, лозоплетіння, декоративно-прикладного мистецтва, майстрування ляльок-мотанок, приготування традиційних страв з маком та медом, яблуками та горіхами.

Сподіваємось, що нам вдається залишити у всіх відвідувачів бібліотеки позитивні враження від цікавого та пізнавального святкування серпневих свят.

Всіх зацікавлених запрошуємо відвідати нашу виставку у вестибюлі Петриківської районної бібліотеки для дітей, яка триватиме до 31 серпня.

Переглядів: 68 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2017  »