Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 10:18

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Docudays UA «Світлячок»
Docudays UA «Світлячок»

25 лютого в петриківській районній бібліотеці для дітей відбулося відкриття кіноклубу медіапросвіти з прав людини " Docudays UA Світлячок»

Відкриття  Кіноклубу "Docudays UA  Світлячок" модератор Бутко Ольга   вирішила розпочати з  перегляду документального фільму «Трудний». Під час перегляду  діти зацікавлено спостерігали за сюжетом фільму, а потім висловлювали думки щодо  цікавих моментів фільму. Разом із експертом  Синявською Аллою (головним спеціалістом Петриківського відділу юстиції) вдалося звернути увагу на важливі моменти і знайти відповіді на деякі запитання  щодо фільму. Дивитися документальні фільми не достатньо, щоб чогось навчитися, треба  чути і бачити, думати і робити висновки.

Після перегляду фільму на дітей чекала жвава та цікава дискусія. Кожен зміг виказати власну думку з приводу того, що побачив. Адже для модератора кіноклубу  вкрай важливим було те, щоб підлітки  обговорювали документальне кіно та формували власну думку на актуальні проблеми сьогодення.

Поговорили і про права дитини , зокрема, про право на навчання, розвиток творчих здібностей  та право на сім'ю і батьківське піклування. Для отримання поглиблених знань бібліотекар Потапенко Ю. Підготувала для дітей виставку документних ресурсів на правову тематику "Кожна дитина має право..." і детальніше ознайомила та  звернула увагу на деякі ключові статті з Конвенції ООН з прав дитини.      .

Відтепер засідання кіноклубовців будуть проходити  щомісяця.

Переглядів: 649 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »