Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:10

Головна » 2021 » Травень » 18 » Документальне кіно в бібліотеці для дітей
Документальне кіно в бібліотеці для дітей

18 квітня пройшов черговий  показ документального фільму про права людини. До Петриківської бібліотеки для дітей завітали учні 5 класу Хутірського НВК.(класний керівник Сидоренко Л,М.)  Діти мали змогу переглянути фільм «Готель 22» режисерки Елізабет Ло.

Події фільму відбуваються протягом однієї драматичної ночі в автобусі у Кремнієвій долині. Лінія 22 – єдиний цілодобовий автобусний маршруту Пало Альто. Удень це звичайний міський автобус. Проте вночі він перетворюється на неофіційний притулок для бездомних.

Перед початком перегляду фільму з учнями модератор провела дискусію з питань: чи є актуальною і важливою для України проблема відсутності в окремих осіб постійного місця проживання? Учасники заходу визначили основні причини безпритульності та громадські організації, які можуть захистити права людини, яка залишилася без постійного місця проживання.

Документальний  кінофільм «Готель 22»  не залишив глядачів байдужими, після перегляду стрічки обмінювалися думками.

Всі учасники заходу зійшлися на думці, що документальний фільм «Готель 22» відкриває гуманне, співчутливе ставлення до кожної особистості, незалежно від кольору шкіри, національності і соціального статусу.

Переглядів: 132 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2021  »