Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:35

Головна » 2018 » Листопад » 8 » Дозвілля дітей під час канікул в бібліотеці
Дозвілля дітей під час канікул в бібліотеці

Любов до книги народжується в кожної людини змалечку. Маленьке дитя спочатку заворожує вигляд чудових яскравих малюнків, потім цікавих пригод казкових персонажів, а згодом і безмежний світ книжкового різноманіття. Любов до читання прищеплюють малечі батьки та школа, а знайти цікавинки у безмежному світі літературних шедеврів допомагає бібліотека. Із цього яскравого і корисного поєднання народжуються гарні і допитливі читачі, точнісінько такі, які взяли участь у роботі лялькового театру «Буратіно». 8 листопада діти разом зі своїми вчителями Клешня С.О. та Стежка Т.І. переглянули лялькову виставу по казці «Пан Коцький» на новий лад. Бібліотечні працівники Насонова О.А., Потапенко Ю.В. та Бутко О.В. вдало передали характери казкових героїв, події казки. Шумейко Н.С. провела з дітьми бесіду про мораль народної казки, про пригоди з життя дітей , пов’язані з почуттям страху. Говорили,що страх значно більший за причину, недарма народна мудрість стверджує : «У страху великі очі». Діти приймали активну участь в розмові , виступали у ролі акторів, бавилися та спілкувалися між собою. Бібліотекарі сподіваються, що вистави лялькового театру стануть засобом розкриття творчих здібностей школярів та вдосконалення їх моральних якостей. На часі створення креативного простору в дитячій бібліотеці для розкриття творчих можливостей дітей та можливості інтегрувати їх в громаду та коло однолітків.

Переглядів: 318 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »