Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 17:37

Головна » 2016 » Серпень » 31 » Друзів знаходять у бібілотеці
Друзів знаходять у бібілотеці

Так швидко сплинуло літо…Розпочинається новий навчальний рік Попереду у бібліотекарів , батьків, вчителів,  дітей багато спільної роботи, приємних зустрічей і ми  вирішили зробити свій символ дружби та взаємної підтримки – дерево з сердечками та побажаннями наших читачів. Хто побажає- має можливість залишити на вільних сердечках свої побажання та думки.

Дерево – це символ життя та розвитку. Кожна людина час від часу досягає  певних успіхів і ми усі спостерігаємо за досягненнями один одного та радіємо за ці досягнення. Крім того, дерево символізує єдність – і  коли у когось будуть  якісь невдачі, ніхто не залишиться осторонь і бібліотекарі зроблять  все можливе, щоб якось допомогти й підтримати. Просто поговорити, запропонувати цікаву книгу, запросити до участі у гуртках, перерлянути лялькову виставу чи пограти в настольні ігри. Хто зацікавився, зупинився біля нашого дерева, то має можливість віднайти на його віттях різні послуги, які дитяча бібліотека пропонує своїм читачам. «Дерево міцне корінням, а людина –друзями», - говорить народна мудрість. Саме таке дерево дружби та любові  «виростили» в Петриківській районній бібліотеці для дітей. Ми не байдужі до своїх читачів і кожен  день намагаємось дарувати їм увагу та посмішки, бо наша бібліотека є маленькою територією добра.

Переглядів: 433 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2016  »