Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 16:25

Головна » 2015 » Червень » 15 » Є в травах і в квітах цілюща сила
Є в травах і в квітах цілюща сила

Світ рослин - найбільше диво природи, царство краси і наше цілюще багатство. З глибокої давнини людина використовувала природні блага рослинного світу і як джерело свого прожитку, і для полегшення своїх недуг. Cередньовічний учений, філософ і лікар Авіценна в свій час сказав: «Три зброї є у лікаря: слово, рослина, ніж». Східна мудрість говорить: «Немає такої рослини, що не була б лікарською, немає такої хвороби, яку не можна було б вилікувати рослиною». Ще у сиву давнину люди запримітили, що за допомогою рослин можна лікувати різні хвороби, втамовувати біль, загоювати рани. Століття минали за століттям, і люди все глибше проникали в таємниці, сховані в цілющих коренях, листі, квітах. Травники, що знали ці таємниці, були оточені шаною й повагою, передавали свої знання з покоління в покоління.

15 червня 2015 року в Петриківській  районній бібліотеці для дітей до уваги читачів  на літньому майданчику біля бібліотеки презентовано книжкову виставку-пораду ,, Є в травах і в квітах цілюща сила ” - про яскравий та дивовижний світ лікарських трав. На виставці представлена літературу по даній тематиці. А ще тут ви не лише познайомитесь з багатою палітрою лікарських росли: м’ята, меліса, плоди шипшини, подорожник, календула, полин, кропива, кріп, чистотіл, чорнобривці, насіння льону, спориш, перець гіркий, базилік. Рослини турбуються про людину, годують її, одягають, лікують. Кожна квіточка, стеблинка, листочок, корінець від усього свого зеленого серця прагне  подарувати людям здоров’я, радість, прикрасити наше життя. Завітайте в бібліотеку, доторкніться до природного дива!

Переглядів: 525 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »