Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 16:52

Головна » 2017 » Березень » 21 » "Екологічний календар"
"Екологічний календар"

Виставка-інформація "Екологічний календар"

В рамках комплексної бібліотечної програми «Зелений смайлик», за якою працює Петриківська районна бібліотека для дітей було влаштовано виставку-інформацію "Екологічний календар". На цій виставці розміщена література на теми :«Український ліс: збережемо і примножимо» та «Цікава метеорологія», Всесвітня акція "Година Землі".

21 березня – Всесвітній день лісів.

Всесвітній день захисту лісів був заснований в 1971 році. Ініціатором установи даного Дня виступила Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї і ця ідея була підтримана Всесвітньою Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН.

Ліс – це величезний світ, без якого життя на Землі померло б або страшенно збідніло. Ліс це дім для різноманітних тварин. Ліс зберігає воду і потроху віддає її джерелам, струмкам і річкам. Ліс – це годувальник птахів, комах тварин і людини. Берегти ліс – справа всіх людей на Землі.

23 березня – Всесвітній метеорологічний день.

Кожного року з нагоди набуття чинності в 1950 році Конвенції Всесвітньої метеорологічної організації, до якої входять понад 180 країн світу, гідрометеорологічна служба України, як і національні гідрометеорологічні служби в усьому світі, відзначають Всесвітній метеорологічний день.

Відзначення Всесвітнього метеорологічного дня є нагодою привернути увагу органів державної влади, широкої громадськості до такої важливої проблеми, як вплив погоди, клімату, водних ресурсів на забезпечення збалансованого розвитку країни, необхідності зміцнення науково-технічного потенціалу вітчизняної гідрометеорологічної служби, діяльність якої значною мірою сприяє економічному та соціальному розвитку суспільства.

22 березня - Всесвітній день води (Всесвітній день охорони водних ресурсів)

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 р. в Ріо-де-Жа­ней­ро. Ос­новною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року).З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води. Цього дня організація по захисту довкілля звертається до всіх держав, що існують на планеті, із закликом приділяти більше уваги захисту водних ресурсів планети і проводити конкретні дії на національних рівнях.

29 березня – Всесвітня акція "Година Землі"

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009р. й Україна, разом з 87 іншими країнами світу, також долучилася до всесвітньої акції. Година Землі має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі.

Переглядів: 547 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »