Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 06:47

Що все лихе – мине.
Ми нове покоління,
Безстрашне. Зоряне!

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна. «Революція Гідності».

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у Петриківській районній  бібліотеці для дітей в пам’ять про загиблих за майбутнє України представлена виставка-експозиція «Герої не вмирають», Також юні читачі бібліотеки можуть прочитали патріотичні вірші присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу та переглянути   відео кліп пам`яті Героїв «Ангели з двома Батьківщинами».

Запрошуємо всіх небайдужих завітати до нашої бібліотеки і переглянути виставку «Герої не вмирають». Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечити те, щоб їх жертва не була марною та те, щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Переглядів: 509 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »