Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 17:06

Головна » 2017 » Лютий » 17 » Казок чимало є на світі
Казок чимало є на світі

Сьгодні, як завжди з успіхом, пройшла вистава нашого лялькового театру "Буратіно»". Цього разу вона називалась "Коза дереза" за мотивами української народної казки. Дітвора з неприхованою радістю зустрілися з казковими героями казки, яку підготували працівники  районних бібліотек  Шумейко Н.С., Бутко О.В., Потапенко Ю.В. , Усик С.В.

До Петриківської РДБ завітали  учні 1-х класів Петриківської СЗОШ.     Допомогти дітям увійти в чарівний світ книг і знайти в цьому світі друзів – таке завдання поставила перед собою бібліотекарі.   Головним завданням будь-якої лялькової вистави є вміння розважити глядачів, а часом не лише спонукати посміятись, а й поміркувати.      Діти при зустрічі  із улюбленими ляльковими героями у котрий раз переконалися , що  добро  перемагає зло, оскільки  казка – це дитинство людства і його мудрість.  Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас і після нас, хай виховують дітей і вчать, як треба жити по правді.

Після  вистави дітки поділились враженнями від побаченого.Всім дуже сподобалося, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Дитяча бібліотека  завжди  гостинно чекає маленьких діток на наступну зустріч. Тож, запрошуємо усіх бажаючих маленьких читачів та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами! Ласкаво просимо!

Читайте і слухайте казки. Вивчайте і переказуйте.

Переглядів: 435 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »