Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 12.05.2024, 10:23

Головна » 2015 » Травень » 7 » «Хай буде пам’ять незгасима»
«Хай буде пам’ять незгасима»

5 і 6 травня 2015 року в приміщенні читальної зали Петриківської районної дитячої бібліотеки для учнів середніх класів (7-Б кл. керівник Череповська Л.В. і 6 –Б кл. керівник Плоха Л.О. ) Петриківської середньої школи відбулися  уроки-пам’яті: «Хай буде пам’ять незгасима», присвячені 70- річниці Дня Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.

Минають роки…Відлітають у вічність… Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу. 9 травня 1945 року – дата, яка проголосила визволення нашої країни  від нацистських окупантів і перемогу усього людства над злом війни. Сьогодні ми відзначаємо 70- річницю відтоді, коли над Україною та усією Європою знову зійшло світле сонце миру…

Все далі й далі відходять у минуле роки Німецько-радянської війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто не задумуючись, віддавав своє життя, захищаючи свій отчий край.

Працівники Петриківської районної бібліотеки для дітей Бутко О.В. та Потапенко Ю.В. підготували розповідь про героїчне минуле нашого народу, велич подвигу у Німецько-радянської війні, щоб поглибити знання та виховати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною свого життя здобув Перемогу.

Учні мали змогу поспілкуватися із дітьми війни : Гречановою Р. Г. та Лісним О.І., Голубом В.І., жителями нашого селища,  які пережили  на собі жахіття війни. Під час заходів було продемонстровано:мультимедійну презентацію «Страшні сліди залишила війна» та представлено виставку-інформацію: «Імена, які стали легендою». Учні підготували спогади своїх прадідусів та прабабусь. Соловйов Максим показав  присутнім фото та нагороди своєї рідні.

На закінчення зустрічі бібліотекар абонементу Потапенко Ю.В. провела огляд виставки – експозиції дитячих малюнків РКЗК «Петриківської районної художньої школи ім. Т.Я. Пати » «Ми цінуємо і будуємо МИР!».

Пам’ятаймо минуле, цінуймо сьогодення, бережімо й будуймо світле майбутнє Вкраїни, бо свобода цієї землі вистраждана багатьма поколіннями українців і іншої батьківщини у нас не було, немає і ніколи не буде!

Переглядів: 500 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »