Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 02:50

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Книгу подарував автор
Книгу подарував автор

14 лютого- Міжнародний день дарування книг. Книги  завжди посідали особливе місце в житті людей. Вони – незмінні супутники кожного, хто прагне розвитку особистості, духовного та інтелектуального збагачення. Тому кожна зустріч із новим творінням видавничого мистецтва залишає незабутній слід в душі. Символічно ,що саме напередодні Міжнародного дня дарування книг  в бібліотеку було передано видання ,  що недавно побачило світ. Нову книгу "Спогади небайдужого ”, котру написав Шрам Іван Костянтинович, із дарчим написом автор подарував читацькій книгозбірні: "Шановні мої земляки! Прийміть мій подарунок. Сподіваюсь, що «Спогади» знайдуть свого читача. Петриківській бібліотеці від автора». Автор свідомо наголошує на власному баченні світу , сподіваючись знайти однодумців у колі своїх читачів, оскільки книги – це наше життя, це ключ від щасливого життя, саморозвитку, ключ від світу! Книга дає нам змогу знайти самого себе, знайти істину!  Ця книга включила в себе спогади про друзів, листи , поради виноградарям, фото з сімейного архіву- і багато чого іншого , що дороге серцю Івана Костянтиноовича, що чітко характеризує світогляд автора. Шрам Іван Костянтинович- автор ще однієї книги «Шульгівського цвіту- по всьому світу», в якій розповідається про історію двох родовідних сімей Шрамів та Склярів і інших жителів старовинного козацького села Шульгівка.

Переглядів: 471 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »