Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 14:40

Головна » 2017 » Березень » 22 » Культурне життя Петриківки цього тижня: «КНИГОМАНІЯ-2017»
Культурне життя Петриківки цього тижня: «КНИГОМАНІЯ-2017»

«Дитинство без книг — це не дитинство. Це ніби вас відгородили від чарівного місця, де можна по справжньому бути щасливим.» , так писала відома шведська дитяча письменниця Астрід Ліндгрен.
22 березня в Петриківській районній бібліотеці для дітей пройшов ІІI тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2017» («Найкращий читач України– 2017»). Вже 13-й рік поспіль в Україні проходить цей конкурс, який дає можливість отримати перемогу завдяки систематичному читанню.

Конкурс проводиться з метою підвищення рівня культурної компетентності дітей через заоохочення їх до систематичного читання: розвиток комунікативних навичок, критичного мислення , кращої соціалізації та самореалізації. Конкурс проводиться ще й для того , щоб не тільки визначити кращих, але щоб зацікавити дітей, які не дуже люблять читати – взяти до рук книгу, та поринути в її чарівний та мудрий світ.

У головній дитячій книгозбірні Петриківського краю сьогодні зібралися лідери дитячого читання, найактивніші, найерудованіші діти району. Учасниками були переможці ІI туру – учні 6-7 класів публічних бібліотек Петриківського району. Участь у III турі конкурсу прийняли читачі КЗК «Петриківська с\б», КЗК «Іванівська с\б», КЗК «Гречанівська с\б», КЗК «Шульгівськас\б», КЗК «Лобойківська с\б», КЗК «Чаплинська с\б», КЗК «Єлизаветівська с\б». Діти представили свою улюблену книгу у цікавій формі, демонструючи розуміння тексту, вміння його аналізувати. Під час оцінювання виступів враховувались такі критерії: мотивація та обґрунтованість вибору твору для презентації, інтерпретація, креативність, артистизм, культура та зв’язність мовлення. В результаті чесного змагання журі визначили 2-х переможців, які здобули почесне звання «Суперчитач району». Ними стали: Назаренко Костя учень 6 класу Хутірського НВК,(читач КЗК «Хутірська с\б») та Самойлова Аміна учениця 7 класу Єлизаветівської СЗОШ (читач КЗК «Єлизаветівська с\б») . вони і поїдуть до м.Дніпро в обласну дитячу бібліотеку на заключний IV(обласний) етап конкурсу і спробують вибороти звання «Суперчитач області 2017» та головний приз конкурсу – поїздку до міста Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія – 2017». Ці діти-"майбутня еліта нашого краю" і ми, бібліотечні працівники, бажаємо всім їм і надалі "пірнати в морську глибину" книги й отримувати задоволення від читання.

Переглядів: 641 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »