Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 03:15

Головна » 2016 » Березень » 1 » Квітка для мами
Квітка для мами

Прийшла весна! Незабаром прекрасне свято весни 8 березня. По традиції в цей день прекрасна половина людства приймає щирі святкові вітання. У нас в Петриківській районній бібліотеці для дітей  на гуртку «Бджілка» уже весняний настрій, адже так приємно і весело виготовляти подарунки для любих мам та бабусь.

1 березня 2016 року на черговому засіданні гуртка було проведено майстер – клас «Квітка для мами»  з виготовлення подарунку для мам та бабусь до весняного свята 8 березня! Адже, що може бути приємнішим для матусі, як не подарунок рідного чада, виготовлений своїми руками. Нехай цей подарунок буде трошечки незграбний, але зроблений з любов`ю та щирою дитячою душею! Напочатку засідання бібліотекар читального залу Бутко О.В. (керівник гуртка) провела невеличку вікторину, прочитала гарні слова про маму, задала дітям завдання – написати гарні слова про маму на паперовій квіточці, з яких згодом було зроблено колективну роботу у формі вісімки. Недарма завдяки жінці-матері світ для дітей наповнюється любов’ю, добром, надією, ніжністю й красою.

Учні 4-го класу Петриківської СЗОШ (кл.керівник Стежка Т.І.) із великим захопленням розфарбовували та вирізували декоративну прикрасу у формі вісімки. Допомагали учням виготовити «секретний» весняний подарунок  бібліотечні працівники Бутко О.В. та Шумейко Н.С.., який вони змогли забрати  з собою і потім вручать своїй мамі та бабусі рано вранці 8 березня.

Під час відповідальної роботи звучали душевні дитячі пісні про маму, на моніторі комп’ютера демонстрували зразки паперових подаруночків. Свято завершилося приємною бесідою за чашечками чаю. Діти згадували цікаві випадки пов’язані з найріднішою людиною - мамою. Добрі, виховані й порядні діти – найкраща дяка за неньчині тривоги і непрохані сльози.

Переглядів: 696 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »