Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 17:49

Головна » 2016 » Січень » 15 » Ласкаво просимо до нашого Книжкового дому!
Ласкаво просимо до нашого Книжкового дому!

Мандрівка в загадковий світ

Ласкаво просимо до нашого Книжкового дому!

Коли Вам захочеться чогось такого,
Незвичного, небуденного, чи навіть неземного
Нехай світ весь почекає, - знайдіть хвилинку
Прийти в бібліотеку.
І тут Вам на допомогу прийде все:
Від букви, слова, книжки ... і до каталогу
Розкаже, пояснить, візьме за руку, і поведе у світ добра й науки.

Розпочався 2016 новий рік. Яким він буде? Одне можемо  сказати напевно, якщо ви не розлучатиметися з книгою та бібліотекою, то більшість днів у новому році будуть цікавими і веселими!

Щоб порадувати своїх користувачів новим, незвичайним, креативним і по-справжньому святковим, працівники Петриківської районної бібліотеки для дітей готують для дітвори чималенько  конкурсів, вікторин, цікавих зустрічей, лялькових вистав та ще багато чого цікавого і потрібного.

Бібліотекарі постійно чекають та запрошують до себе своїх читачів – розумних, кмітливих, дружніх, організованих, знаючих, зацікавлених.

Тож, дорогі наші користувачі, до вашої уваги  анонс деяких найважливіших наших з вами заходів 2016 року, прийнявши участь у яких, ви ще більше розкриєтесь, продемонструєте свій талант, здібності, проведете своє дозвілля з користю, почерпнете чимало нових знань.

-Обласний та районний тури Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2016 року»;

-Обласний конкурс творчих робіт до 25-річчя Незалежності  України «Україна в нас єдина!» (До Дня Незалежності України);

-Гуморина 2016 «День сміху- дітям на втіху»;

-Районний фотоконкурс «Багато в цьому світі є краси, яку так часто ми не помічаєм»;

-Районний читацький марафон «Під Франковою зорею»;

-засідання гуртка за інтересами «Бджілка»;

-засідання гуртка «Джерельце»;

-Вистави лялькового театру «Буратіно».

Знайдіть вільний час та завітайте до нас! На вас чекають цікаві зайняття, розваги, зустріч з новими друзями і увага працівників бібліотеки. Приходьте-не пожалкуєте!

Переглядів: 616 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »