Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 18:18

Головна » 2021 » Червень » 8 » Літо з бібліотекою
Літо з бібліотекою

Літо для Петриківської  дитячої бібліотеки – це пора творчості, фантазії, активізації усіх  форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх.

Перші дні літніх читань принесли цікаві та веселі заходи. Так, 8 червня вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги  вихованці пришкільного  табору  Лобойківського ЗЗСО Петриківської селищної ради.  Для гостей було організовано екскурсію  до бібліотеки , під час якої діти дізналися про правила користування бібліотекою, про безліч цікавинок з літератури та періодичних видань. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія яку провела бібліотекар дитячого абонемента Потапенко Юлія , про що свідчили слова вдячності від наших маленьких відвідувачів. В читальній залі Наталія Шумейко щиро привітала гостей та побажала приємного перегляду  та змістовно  провести час.

Дітлахи з великим задоволенням переглянули лялькову виставу «Казка про книжку», яка виховує бути охайними, бережно відноситись до книг.

Діти були активними учасниками заходу: відгадували загадки та відповідали на питання вікторини, яку провела бібліотекар дитячого читального залу Ольга Бутко.

Також юні відвідувачі мали можливість переглянути мультфільм «Просто так», який виховує почуття дружби та безкорисливості.

На розгляд присутнім була представлена виставка-перегляд «Щастя бути дитиною». Діти з задоволенням розглянули нові, цікаві, яскраві книги та яскраві м’які іграшки.

Працівники бібліотеки створили яскравий , веселий , ігровий книжково – пізнавальний бібліотечний майданчик. запропонувавши дітям  помандрувати у світ цікавого, невідомого, кумедного і веселого за сторінками книг, журналів.

На завершення свята усі діти в знак знайомства  отримали у подарунок цукерочки зі щедрого кошика.

Переглядів: 135 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2021  »