Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 20:30

Головна » 2018 » Лютий » 1 » Ляльковий театр "Буратіно" піклується про здоров'я своїх глядачів
Ляльковий театр "Буратіно" піклується про здоров'я своїх глядачів

Здоров'я- це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Тому здоров’я треба берегти і зміцнювати. 1 лютого 2018 року відбувся черговий показ вистави в ляльковому театрі «Буратіно». Працівники Петриківської бібліотеки для дітей Шумейко Н.С., Бутко О.В. , Усик С.В. підготували лялькову виставу «Смачне молоко» , яку було показано маленьким читачам бібліотеки –учням 2 класу Петриківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (класний керівник Стежка Т.І.). Юні глядачі із задоволенням спостерігали за ляльковими героями, уважно спостерігали за казковими подіями, активно відповідали на запитання ведучого. Тема цієї зустрічі –здоровий спосіб життя, здорове харчування, зокрема про користь молока та молочних продуктів. Бібліотекар дитячої книгозбірні Потапенко Ю.В. провела з дітьми цікаву бесіду .В залі було вільне спілкування. Кожна дитина змогла висловити свою думку, поставити запитання, дати пораду, поділитися своїми знаннями та враженнями. В невимушеній формі розглядалися різні життєві ситуації, поводження дітей у побуті, культура харчування. Діти із задоволенням переглянули мультимедійну презентацію та повчальний мультфільм про здоровий спосіб життя та корисне харчування. Також дітям було запропоновано перегляд виставки друкованих матеріалів «Ми обираємо здоров’я».

Правда, здоров’я – всьому голова. Коли людина здорова, то вона дужа, весела, красива, сильна, витривала, смілива, тому що вона себе прекрасно почуває і може наполегливо працювати, навчатись, може робити те, що їй до душі, займатись улюбленою справою. А коли щось болить, то сили немає, радості також, бо всі думки про одне – позбутись болю. Отже, бібліотекарі бажали всім доброго здоров’я: « Будете здорові – будете щасливі й радісні. Сьогодні ми з вами багато чого пригадали, дещо дізналися нове, над чимось задумалися. Ростіть здоровими, діти, щоб раділи ви світові, а світ радів вам!»

Переглядів: 406 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »