Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 03:24

Головна » 2018 » Травень » 10 » Ляльковий театр "Буратіно" запрошує на гостини
Ляльковий театр "Буратіно" запрошує на гостини

Петриківська бібліотека для дітей по проспекту Петра Калнишевського, 40 добре відома багатьом як дорослим так і маленьким петриківцям, завдяки цікавим виставам театру ляльок «Буратіно», роботі гуртка дитячої творчості «Бджілка», поширеної роботи з підлітками, різноманітним масовим заходам. Дитяча аудиторія - найщиріша у світі, обманути її дуже важко. Дітям цікавий ляльковий театр. Бо вдома у них є різні іграшки, але вони не рухаються і не ходять, нічого не розповідають і нічого не запитують. А тут ляльки все вміють і, крім того, ведуть із малечею цікаву розмову.

От і сьогодні, 10 травня 2018 року відбулась вистава лялькового театру «Пригоди Нечитайлика» для учнів 2-б та 2-а класів Петриківської СЗОШ I-III ступенів (класні керівники Стежка Т.І. та Клешня С.О.)Метою заходу є формування в читачів бажання читати книги, розвивати інтерес до читання, викликати почуття поваги до книги, вироблення потреби користуватися бібліотекою, виховувати любов до книги, прищеплювати знання та вміння бережливого поводження з нею. Працівники Петриківської бібліотеки для дітей Шумейко Н.С., Бутко О.В. та Потапенко Ю.В. намагалися дарувати маленьким глядачам гарний настрій та залучати дітей до систематичного читання та змістовного проведення літніх канікул. Ляльковий театр не можуть замінити мультсеріали, художні фільми. Адже у спілкуванні з безпосередньою лялькою, яка говорить зі сцени, і спілкується з глядачем наживо, криється неповторний шарм дитячого театру.

Цікавинкою для дітей було порівняння розміру книг – найбільшої та найменшої за форматом. Також діти із захопленням переглянули повчальний мільтфільм про бібліотеку.

Переглядів: 375 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »