Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 09:45

Головна » 2015 » Березень » 6 » Материнська пісня Наталі Забіли
Материнська пісня Наталі Забіли

5 березня українській дитячій письменниці Наталі Забіли виповнилося 112років.
У сім'ї, де зростала маленька Наталка, панувала любов до літератури та мистецтва. Ще змалку разом зі своїми  братиками й сестричками вчилася малювати, а також писати вірші.  Написання книг для дітей стає її покликанням і приносить Наталі Львівні заслужений успіх і любов мільйонів юних читачів. Близько 200 книжок для дітей видала Наталя Забіла за час своєї літературної діяльності.
 Наталя Забіла була автором підручників "Читанка" для другого і третього класів, які перевидавалися кілька разів. У своїх творах письменниця створює для дітей чарівний свііт, потрапляючи в який юний читач починає думати, визначати власне ставлення до явищ і подій, обирати своє місце в житті, проявляти свої симпатії і антипатії.

До 112-ї річниці від дня народження Наталі Забіли у Петриківській районній  бібліотеці (абонемент) організована книжкова виставка  «Материнська пісня Наталі Забіли».

Книги Наталі Забіли можна назвати захоплюючими "підручниками життя", котрі так цікаво, дохідливо і високохудожньо розповідають про довколишній світ, рідну природу, про людське життя, вчать юного читача рости справжньою людиною.

День народження  Наталі Забіли відзначаємо весною, коли природа дарує нам перші квіти, навколо все оживає, оновлюється. У творчості Наталі Забіли природа посідає дуже важливе місце. Давно відомо, що той, хто любить природу, хто милується нею, хто може зачаруватися чудовим краєвидом, той і до людей ставиться з ніжністю і увагою, з теплом і добрими намірами. Природа пом'якшує серце, породжує піднесення, викликає захоплення життям.

Переглядів: 781 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »