Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 09:25

Головна » 2016 » Грудень » 2 » Методичний день
Методичний день

2 грудня в приміщенні Петриківської районної бібліотеки відбулася остання в цьому році районна нарада-методичний день, що вміщувала в собі ряд важливих питань. Нараду  відкрила директор РКЗК «Петриківська ЦБС» Насонова О.А. з нагальними питаннями та звернула увагу на те, як змінилися бібліотеки у теперішній час.
Була надана консультація з ефективного використання фондів при плануванні роботи бібліотек- на 2017 рік. Також були розглянуті основні напрямки культурно-просвітницької роботи бібліотек.

Бібліотекарям було запропоновано участь у обласних конкурсах:

Регіональна кампанія «Улюблені поети Придніпров’я» (лютий-вересень 2017 року)

- Обласний конкурс читців-декламаторів «Читаємо разом поетів Дніпропетровщини» бібліотек на 2017 рік.

-.Всеукраїнське соціологічне дослідження «Патріотичний настрій молоді»(березень-вересень)

-.Всеукраїнське анкетування «Видатні імена України»

-.Обласне соціологічне дослідження «Інтереси молоді та сучасна бібліотека»(I-II кв.)

-.Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості «Наша спадщина»в рамках Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (2016-2017 рік)

-Обласний тур Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу , присвяченого українській поетесі О. Телізі «Щоб далі йти дорогою одною» (квітень)

Заступник директора РКЗК «Петриківська ЦБС» по роботі з дітьми Шумейко Н.С. познайомила присутніх з матеріалами , отриманими на обласному семінарі «Тенденції розвитку бібліотеки для дітей в умовах сучасного інформаційного простору» та було оголошено Всеукраїнські, обласні , районні конкурси для дітей:

-Всеукраїнський тиждень дитячого читання;(березень)

-Обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2017 року»(підведення підсумків) 1-2квартал  ;

-Обласна літературно-краєзнавча подорож «Мандруємо рідним краєм»1-4 квартал;

-Обласний тур всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Книжкові майстри»2017-2018 р.р.

-Районний конкурс літературно-художньої творчості «Світанкові роси»(січень-вересень 2017 року).

Обговорили подальшу роботу і співпрацю сільських та селищних бібліотек з районними бібліотеками. Зібрали валізу знань, аналізуватимемо та діятимемо в 2017році  разом. Учасники наради дійшли висновку, що бібліотеки  повинні  працювати для своєї громади, відповідати потребам місцевого населення, вимогам сьогодення.

Переглядів: 836 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »