Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 10:13

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Мобільна книжкова виставка 2018 року «Читай зі смаком» в Петриківській бібліотеці для дітей

В Петриківській бібліотеці для дітей 2 квітня 2018 року стартувала нова мобільна книжкова виставка 2018 року «Читай зі смаком» в межах проекту молодіжної секції УБА «Display – кросинг», яка подорожуватиме Україною протягом року. Ми зі своїми читачами раді і горді тим, що долучилися до спільної цікавої справи, яка об’єднує всіх поціновувачів книг і читання!!!

Вишукані, елегантні, незвичні літературні присмаки не залишать байдужими наших читачів і змусять їх прочитати якомога більше книг. Бібліотека для дітей порадує своїх відвідувачів книжками, які варто прочитати цієї весни і не тільки . Ці книги будуть веселими, світлими, позитивними, а деколи меланхолійними, сумними і моторошними. Але і цьогорічна весна теж різна. То з’явиться сонечко і ніжно погладить обличчя своїми промінчиками. Або ж налетять хмари і шквальним дощем пройдуться вулицями, розганяючи людей по будинках . І тільки книголюби знають, що читати книжку можна при будь-якій погоді.

Виставка розрахована на дуже широке коло читачів- від 0 до 90+, тож, любі нащі ,чекаємо на вас і запрошуємо до книжкового «смакування»!!!

Розділи виставки різноманітні :»Зі смаком калини», «Зі смаком м’яти», «Зі смаком кави», «Зі смаком полуниці», «Зі смаком морозива», «Зі смаком тропічних фруктів», «Зі смаком апельсина», «Зі смаком лимона», «Книги на будь-який смак».

Цікавим є розділ «Смачна абетка» , який стане для кожного малюка першою читанкою, допоможе вивчити всі літери абетки від А до Я. На кожній картинці із запропонованих книжечок , дитина побачить багато предметів, назви яких починаються з відповідної літери. абетка стане вірним помічником маленьким читачам при освоєнні українського алфавіту. Виставка доповнена цікавими загадками, віршами, малюнками для розфарбовування. Книга допоможе дитині освоїти правопис та підготуватися до школи.

За допомогою читання на різні смаки ми робимо світ кращим. Цю точку зору намагаємося культивувати і поширювати серед усіх читачів. І це вдається. Кожній людині не просто потрібне читання, їй потрібен смак. Коли він хороший, то викликає в тебе бурю емоцій. Якщо таке відбувається, то це круто.

І найцікавіше, що читання покращує життя конкретної людини, суспільства, міста, селища, країни.

$

IMAGE12$