Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 03:29

Головна » 2018 » Травень » 7 » Мужність і відвага крізь покоління
Мужність і відвага крізь покоління

Все далі відходять грізні важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захистив рідну землю від ворогів.
Продовжуючи цикл заходів, до Дня Перемоги у Петриківській бібліотеці для дітей пройшов урок мужності "Мужність і відвага крізь покоління". На урок були запрошені учні 7-Б класу (класний керівник Квак О. М.)
Під час заходу працівники бібліотеки розповіли дітям про подвиг і мужність великого українського народу, який поніс величезні втрати у війні, про дітей, в яких війна забрала отчий дім, материнську ласку, безхмарне дитинство і юність. Щоб перенестися в ту епоху, проникнутися в свідомість тих часів, було переглянуто короткий фільм «Діти війни».
На зустріч було запрошено голову селищної організації ветеранів Петриківської селищної ради Голуба Велеміра Івановича, який був свідком того лихоліття війни. Зі сльозами на очах Велемір Іванович розповів дітям про своє дитинство,буремні роки війни,про тяжку дитячу працю, і про тих, хто ціною власного життя наближував жадану мить Перемоги.
До уваги читачів бібліотеки була оформлена книжкова виставка "Прочитай книгу про війну" та проведена презентація цієї виставки. Діти з цікавістю прослухали огляд художньої літератури про війну та надалі мають змогу почитати ці книги. Вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклавши квіти до пам’ятника Невідомого солдата.

Переглядів: 442 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »