Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 08:18

Головна » 2021 » Серпень » 30 » #Наука_-_це_вона
#Наука_-_це_вона

Петриківська бібліотека для дітей долучилася до освітнього арт-проєкту «Наука – це вона», організований STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Завдяки цьому проєкту ми знайомитимемо наших юних відвідувачів із українськими науковицями XX-XXI  століття.  Наука формує напрямок руху сучасного світу. І українські жінки зробили чималий внесок у її розвиток. А стереотипи про те, що «серйозна наука» - це  жіноча справа, давно пішли у минуле.

Відвідувачі познайомляться з дванадцятьма дивовижними жінками і додадуть ще один пункт у скарбничку причин пишатись Україною!

Можливо , їх постаті надихнуть їх так само , як вони надихнули п’ятірку  талановитих сучасних ілюстраторів на ці портрети.

Проєкт є частиною кампанії ООН Жінки  «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету  серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

STEM is FEM долучили до освітньої арт-кампанії  «Наука –це вона» багато населених пунктів України. Разом ми показуємо , що в української науки є жіноче  обличчя , і воно- прекрасне!

STEM is FEM – благодійний освітній проєкт, що займається популяризацією технічних спеціальностей серед українських школярок.

Ми сподіваємось, що інформація про  дванадцятьох дивовижних жінок-науковиць матиме широкий розголос серед мешканців нашої громади і впаде плодючим зерном у свідомість юних петриківців.

Чекаємо на відвідувачів!

Переглядів: 168 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0