Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 07:43

Головна » 2016 » Лютий » 19 » Небесна сотня у вирій полетіла
Небесна сотня у вирій полетіла

Небесна Сотня –

То в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная,

Свою дитину.

Наталія Лавлєнцева.

Пройшло два роки від трагічних подій на Майдані…По всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Так у Петриківській районній бібліотеці пройшов  і захід, присвячений подіям на Майдані у Києві. За ці два роки ми дуже змінилися, ми відчули себе справжніми українцями, гідними пам’яті наших славетних предків… Як в народі кажуть: «Біда навчить». От так і ми навчилися гуртуватися заради кращого майбутнього нашої неньки України. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. «Вони співали «Ще не вмерла…» і вмирали… Земля тремтіла, під ногами ж – твердь… Їм янголи обличчя прикривали… А ті під вибухи гранат ішли на смерть… Герої Небесної Сотні віддали своє життя за кожного з нас! Ми будемо пам’ятати про це! Працівники Петриківської районної бібліотеки Пікуш С.П. та Усик С.В.провели годину патріотизму «Небесна сотня у вирій полетіла». Для присутніх продемонстрували відеоролик   «Незламний дух воскрес у серці кожнім» та буктрейлер за книгою «Небесна сотня». Гості  продивилися документальні кадри, які були зроблені під час кривавих розстрілів. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими присутніх на заході. Вони хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Для користувачів бібліотеки в читальній залі організована тематична поличка-пам’ять «Ангели сьогодення», на якій представлені матеріали про цих героїв.

Захід пройшов у дуже теплій та доброзичливій атмосфері: лунали вірші та патріотичні пісні а на завершення зустрічі переглянули  оптимістичний відеоролик «Хай буде мир», який вселяє віру у світле майбутнє.

Переглядів: 628 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »