Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 16:21

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Осінь-чарівниця в бібліотеці
Осінь-чарівниця в бібліотеці

Осінь мандрує полями, садами, гаями, лісами, одягає дерева і кущі в золоті шати, закутує сірими туманами від затяжних осінніх дощів. А дітям час читати вірші, оповідання, загадувати загадки, вчити прислів'я про осінь, запам'ятовувати її прикмети. І саме з метою удосконалення і доповнення знань дітей про ознаки і прикмети осені, розвитку естетичних почуттів під час милування природою, творчих здібностей, виховування бережного та турботливого до живої природи пройшов виховний захід для учнів 2-А класу Петриківської ЗОШ I-III ступенів (кл .керівник Клешня С.О.) Бібліотекарі Петриківської районної бібліотеки для дітей створили гарний настрій для учасників заходу. Під час вікторини бібліотекарі Потапенко Ю.В. та Бутко О.В. заохочували усіх без виключення дітей до розмови, до сміливих влучних відповідей та висловлення власної думки. Під час перегляду відеосюжету про осінню пору року діти раділи яскравим та барвистим дарам осені: яблукам, винограду, горішкам. Перегляд спонукав дітей до роздумів та викликав неабиякий інтерес. Слухаючи веселу пісеньку про осінь діти підспівували, пританцьовували та завзято плескали в долоньки.

Дружня і приємна атмосфера, відчуття свята, яке створили працівники бібліотеки залишили тільки приємні спогади. Ця осіння зустріч запам’ятається дітям і бібліотекарям, як і багато інших, що проходять у нашій дитячій бібліотеці.

Переглядів: 542 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »