Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 01:31

Головна » 2021 » Грудень » 6 » «Овочі та фрукти щодня – запорука міцного здоров’я»
«Овочі та фрукти щодня – запорука міцного здоров’я»

Генеральна Асамблея ООН проголосила 2021рік Міжнародним роком овочів та фруктів, наголошуючи на важливість вживання овочів та фруктів, продовольчої безпеки та здоров’я.

Для підвищення обізнаності про поживну цінність овочів і фруктів та їх користь для здоров’я, здорового способу життя в дитячій бібліотеці пройшов День інформації «Овочі та фрукти щодня – запорука міцного здоров’я», головною метою якого було широке інформування користувачів з даної тематики, просування книги та читання, популяризація ресурсів, що можуть стати у нагоді дітям в освітньому процесі.

Фахівцями бібліотеки були організовані книжкові виставки «Книги із смаком фруктів та користю овочів», де представлено видання як про корисні властивості овочів та фруктів, здорове харчування так і про те, як виростити овочі та фрукти на присадибній ділянці. Також до дитячої уваги була запропонована вікторина та загадкина знання дітей про овочі і фрукти. Але найбільше дітям сподобалась гра  «Відгадай на смак». За правильну відповідь кожна дитина отримала солодкий приз.

Переглядів: 115 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2021  »