Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 07:31

Головна » 2016 » Березень » 25 » Під вільним сонцем моя Україна
Під вільним сонцем моя Україна

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Соціалістичної Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної Української держави – України. Відтоді наш народ відзначає державне свято – День Незалежності.

24 серпня 2016 року Україна відзначатиме 25 років Незалежності.

В читальній залі Петриківської районної бібліотеки для дітей діє книжково-ілюстративна виставка «Під вільним сонцем моя Україна».

З матеріалів, представлених на виставці, читач дізнається про яскраві віхи становлення нашої незалежності від часів козаччини і до сьогодення,видання не залишать байдужими тих читачів, хто прагне збагатити свої знання з історії України, стати справжнім її патріотом.

Що ж таке Україна?

Кожна людина завжди з великою любов'ю згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, де відкрився для неї казковий дивосвіт. То її затишна батьківська оселя, родинне вогнище, маленька батьківщина. Маленькі батьківщини кожного разом утворюють нашу велику державу - Україну.

Україна - це наша земля, наш рідний край із славною багатовіковою історією, з мудрими, талановитими людьми, з чарівною піснею, що дивують весь світ, з невмирущими народними традиціями, з мальовничою природою. Любити свій рідний край є природне почуття кожної людини.

Наші діти - маленькі патріоти українського народу. Кожен з них поступово пізнає свій рідний край. Свою любов до Батьківщини діти відобразили у своїх малюнках, в урочистому, проникливому читанні та інсценуванні віршів українських поетів про Україну, в щирому, мелодійному виконанні українських пісень. Можна з впевненістю сказати, що наші діти талановиті, що для них рідна земля - найдорожча у світі, яку вони і зараз, і в майбутньому будуть оберігати і любити.

Переглядів: 492 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »