Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 16:18

Головна » 2018 » Травень » 11 » Подарунок для матусі від учасників клубу за інтересами "Бджілка"
Подарунок для матусі від учасників клубу за інтересами "Бджілка"

День матері, який відзначається в другу неділю травня - це одне з самих зворушливих свят. І невипадково, від того, наскільки шанована в державі жінка, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками, письменниками і поетами.
«Можна пройти крізь пустелі і хащі,
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами —
В світі усе починається з МАМИ!» -
цими словами і розпочалося засідання клубу «Бджілка» , яке пройшло 11 травня в Петриківській бібліотеці для дітей. Там, де матуся, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки.На черговому засіданні діти ознайомилися з історією виникнення свята Матері та традиціями святкування на Україні. Порівнювали маму з квітками, підбирали ніжні слова, щоб висловити свою любов до мами,читали вірші,всі разом співали пісню "Мама", дуже зворушливо сприйняли легенду "Розмова з Богом".
А ще діти добре знають своїх мам, це однозначно підтвердила гра «Чи знаю я свою маму?»
Природньо,кожна дитина дуже любить свою матусю… І подарувати на це свято щось несподіване, зроблене своїми руками , для дитини велика радість і гордість. Дитячими подарунками для мам стали портрети,які діти намалювали. Робота була складна, але чого тільки не зробиш для найдорожчої людини в світі… Всі мами виглядали пречудово. Всім мамам бажаємо миру,щастя і добра

Переглядів: 399 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »