Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 17:33

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Подорож у царство книги
Подорож у царство книги

10 жовтня 2016 року  працівники Петриківської районної бібліотеки для дітей Шумейко Н.С. та Бутко О.В. взяли участь у святі книги «Царство книги», яке відбулося в Петриківській СЗОШ для учнів 1-4 класів, яке провела Данильченко Я.Г(кл.керівник 4-б класу).

Незвична подорож у книжкове царство відбулась у вестибюлі школи. Протягом цієї подорожі йшла мова  про незвичайного друга, дуже мудрого, який не вміє говорити, але навчає всіх  розумним наукам, розповідає цікаві пригоди та дива, про навколишній світ, веде нас до країни знань.

Отже , на цьому святі у центрі уваги буде КНИГА. Гідом подорожі стала цариця Книги, а її учасниками — учні початкових класів школи у різних образах та героях книг.

Присутнім діткам ще раз нагадали, що герої книг дуже різні: розумні , кмітливі, веселі та хоробрі. Вони завжди будуть вести їх за собою. І так буде навіть тоді, коли вони стануть дорослими, бо герої улюблених книг назавжди залишаться вашими справжніми і вірними друзями.

Заступник директора  РКЗК «Петриківська ЦБС» Шумейко Н.С. презентувала присутнім книжково-ілюстративну виставку-пораду «Сучасна українська книга», на якій експонувалися книги сучасних українських авторів для дітей. Також запрошувала до дитячої бібліотеки та побажала дітям :«Отож, читайте! Хай не буде жодного дня, коли б ви не  прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати, - щаслива людина, бо навколо неї завжди багато розумних і добрих друзів. А друзі ці – книги.»

Переглядів: 497 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »