Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 05:15

Головна » 2016 » Березень » 15 » Подорож у чарівний світ. Лялькова вистава "Колобок"
Подорож у чарівний світ. Лялькова вистава "Колобок"

«Казка - це активна естетична творчість,

що охоплює всі сфери

духовного життя дитини –

її розум, почуття, уяву, волю.

Вона починається уже з розповіді,

вищий етап - інсценізація».

Василь Сухомлинський

15 березня 2016 року у гості до героїв лялькового театру "Буратіно", що діє в Петриківській районній бібліотеці для дітей завітали наші найменші користувачі, дітки з Петриківського дошкільного закладу "Ромашка", малята, які відвідують середню групу "Калинка". Їх увазі було представлено лялькову виставу "Колобок". Всі  лялькові вистави допомагають зрозуміти стосунки героїв казки та причини їхніх вчинків. Маленькі  глядачі разом з героями вистави "мандрували" казковими стежками, щиро вболівали за колобка та його друга їжачка,  дружно аплодуючи  акторам , які майстерно справилися зі своїми ролями. Бібліотечних працівників  Шумейко Н.С., Бутко О.В., Потапенко Ю.В. Пікуш С.П.,, мабуть, найбільше тішили  дитячі очі, які світилися вогником захоплення, цікавості, радості. Після закінчення вистави бібліотекарі познайомили дошкільнят з дивовижними ляльками, які оживають, розмовляють і дарують казкову насолоду.

Бібліотекарі щиро запрошували дітлахів на нові зустрічі, нові вистави, які, допоможуть дітям самовпевнитися, самовиразитися,  і сповідують одвічні цінності: добро, людяність, справедливість.

Переглядів: 1309 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »