Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 14:31

Головна » 2015 » Червень » 3 » Подорож у місто книг
Подорож у місто книг

Екскурсія «першачків» до бібліотеки

Запрошуєм вас в найправдивішу казку,
У книгу, де відкривається вхід через мить,
Із серцем відкритим, з обличчям без маски
У світ цей чарівний сміливо ступіть.

Продзвенів у школах останній дзвоник. Закінчився ще один навчальний рік, а тепер - пора оздоровлюватись, відвідувати цікаві місця, збагачуватись духовно. Саме для цього у школах організовані оздоровчі пришкільні табори. В цей час на дітей чекають цікаві екскурсії.
3 червня 2015 року на гостину до Петриківської районної бібліотеки завітали учні 1 класу Петриківської НЗОШ (класний керівник Анданченко Н.Г). Від бібліотекаря абонемента Потапенко Ю.В. діти дізналися, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перші паперові книги і перша друкована книга, що таке «абонемент», «читальний зал», де розміщені книги. Дітям було цікаво і корисно дізнатись про важливу роль бібліотеки у житті людини.

У читальному залі дитячої бібліотеки бібліотекар Бутко О.В. познайомила гостей з періодичними виданнями, енциклопедіями. Всім дуже сподобалась книжкова виставка «Журнальний простір».   В читальному залі першокласників очікували лялькові персонажі , ляльки-герої лялькового театру «Буратіно», який діє при Петриківській районній бібліотеці для дітей. Діти з цікавістю побували у ролі лялькарів і глядачів. Заступник директора по роботі з дітьми Шумейко Н.С. запрошувала дітей для проведення власного дозвілля, заняття в гуртках « Джерельце», «Бджілка», «Буратіно».

Окільки всі дітки дуже полюбляють мутфільми, то на закінчення зустрічі вони переглянули декілька улюблених мультиків.

І нехай, це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Закінчилась екскурсія побажанням бібліотекарів: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас !. До нових зустрічей!»

Переглядів: 483 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »