Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 18:34

Головна » 2015 » Січень » 28 » Подорож в країну казок
Подорож в країну казок

Світ казок – таємнича сила. Вона знаходиться далеко: за тридев’ять земель, в тридев’ятому царстві. В казках можливо все: на дорозі можна зустріти везіння – крихітного і смішного карлика, навчитися розуміти мову звірів тощо. Це та інше неодмінно станеться, потрібно лише захотіти. Змахни чарівною паличкою, і оживає чудесний світ, сповнений сяйвом, сонцем, лісовими пахощами та дивними пригодами. А називається цей світ – ляльковий театр,який користується великою популярністю серед маленьких читачів книгозбірні. Його діяльність допомагає дітям виявити свої здібності, вчить їх творчо мислити, реалізовувати свою фантазію, збагачуватися новими знаннями, залучатися до культурних та літературних цінностей. У ляльковому театрі бібліотеки позитивна енергетика, мабуть тому, що чарівне дійство об’єднує душі гарних і добрих людей – бібліотекарів.  27 січня 2015 року в Петриківській районній бібліотеці для дітей було проведено чергове засідання гуртка лялькового театру «Буратіно». Працівниками книгозбірні Шумейко Н.С.,  Потапенко Ю.В.,Бутко О.В.,  Завалипіч О.В. було проведено цікавий захід «Шоу ляльок»,глядачами якого були учні 2 -А класу Петриківської СЗОШ (кл. керівник Ткаченко О.Г.).Створюючи чудові лялькові спектаклі,бібліотекарі разом з юними читачами зберігають і культивують народну мудрість незалежно від національної приналежності, вчать юне покоління бути чесними і добрими, цілеспрямованими і працелюбними, спроможними по-справжньому оцінити і полюбити істинне багатство рідного слова.

Переглядів: 479 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2015  »