Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 08:51

Головна » 2018 » Травень » 24 » Показ документального кіно в кіноклубі медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «Світлячок»

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день світова спільнота закликають прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.

День захисту дітей служить додатковим нагадуванням дорослим про проблеми дітей.

24 травня у Петриківській бібліотеці для дітей відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з

прав людини Docudays UA «Світлячок». Були запрошені діти 7 класу (кл. керівник Франчук І. Д.)

На початку показу фільму дітям була запропонована вправа «Історія про права дитини». Це дуже сумна історія однієї дівчинки. Але вона допомогла кожній дитині знайти відповідь на запитання , що потрібно кожній дитині для повноцінного життя та розвитку.

Потім членам клубу було запропоновано для перегляду фільм «Рахую дні, рахую роки». Документальний фільм заснований на особистих історіях і думках трьох шведських дітей. У сім'ю кожного з них прийшла біда. Це кіно про те, як вони цю біду відчувають, як намагаються допомогти собі і родині. Це дуже сумні історії, але вони, напевно, допомогли кожному присутньому на заході знайти відповідь на питання: які ж умови необхідні кожній дитині для повноцінного життя і розвитку? Діти всі як один, співчували маленьким героям, адже ці діти мають право на любов, доброту і сім'ю і вони не винні, що їх батьки вчинили злочини і відбувають строк у в'язницях. Незважаючи ні на що вони люблять своїх батьків, скучають, «рахують дні, рахують роки» до їх звільнення.

Після перегляду кожен з учасників висловив свою думку від побаченого та поділився епізодами, які найбільше вразили.

Дуже важливо, що цей фільм змусив думати і співпереживати.

У засіданні, в якості експерта взяла участь Орел Лариса Іванівна – начальник відділу Петриківського бюро правової допомоги.

Переглядів: 436 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »