Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 03:57

Головна » 2017 » Травень » 10 » Принесу тобі ,мамо, всі квіти землі
Принесу тобі ,мамо, всі квіти землі

Пам’ятаймо, милі діти,

Пам’ятаймо завжди з нами,

Що для нас у всьому світі

Найдорожчі – наші мам…»

С. Олійник

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

Адже саме мама - найважливіша людина в житті, яка завжди зрозуміє, підтримає і любитиме своє дитя не дивлячись ні на що. Адже недаремно так часто першим словом дитини буває саме «мама».

У різних країнах існують свої дати, для святкування Дня матері, але в 23 державах, серед яких і Україна, цей день прийнято відмічати в другу неділю травня.

В читальному залі Петриківської районної бібліотеки для дітей оформлено книжкову - ілюстровану виставку «Принесу тобі ,мамо, всі квіти землі» присвячену дню матері, де всі бажаючі вільно могли ознайомитись з представленою літературою.

Метою заходу було : Виховувати глибоку любов і повагу до матері – засновниці і продовжувачки роду людського, чуйність і доброту до найдорожчої у світі людини.

Материнська любов і турбота така важлива для дитини, для її щастя, і наші мами завжди оточують нас своїм теплом. Так давайте в цей день скажемо спасибі нашим улюбленим матерям і привітаємо їх з цим прекрасним весняним днем!

Переглядів: 607 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »