Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 06:00

Головна » 2017 » Грудень » 7 » Про зимуючих птахів дбаємо, світ природи оберігаємо
Про зимуючих птахів дбаємо, світ природи оберігаємо

Змайстрували годівничку

На дно всипали пшеничку.

Крихти хліба, трішки сала,

Щоб синичка прилітала.

7 грудня 2017 року в Петриківській районній бібліотеці відбулося відкриття пташиного кафе «Синичка». До бібліотеки завітали діти 2 класу Петриківської СЗОШ I- III ступенів з класним керівником Стежкою Т.І. Заступник директора по роботі з дітьми Шумейко Н.С. розповіла дітлахам про зимуючих птахів, а також діти дружно давали відповіді на загадки про пташок. Діти отримали «пташине меню» та обіцяли щодня поповнювати пташині смаколики в годівничці біля бібліотеки. Захід пройшов в рамках роботи клубу «Джерельце» та цільової бібліотечної програми «Зелений смайлик».Ця робота має на меті збагачення життєвого досвіду дітей та розширення кругозору дітей про життя птахів взимку, їх поведінку і спосіб харчування, про роль і місце у природі, про значення у житті людини, а також сформувати в дитячій уяві поняття про нерозривний зв’язок людини з природою. Розвивати здатність дивитися й бачити, слухати й чути, спостерігати й відчувати. Виховувати дбайливе ставлення до пернатих друзів, бажання їм допомагати в скрутну хвилину та стати їх юними охоронцями.

Переглядів: 738 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »